Nie pozyskałam pożyczki w banku

Niedawno dotknął mnie niemały kłopot. Podczas jazdy moim wozem wpadłam w drzewo i w wyniku tego było konieczne by zadzwonić po ratunek. Wyszło na jaw, iż samochód nie nadaje się do wykorzystania. Na szczęście nie zaznałam rozległych urazów, tylko połamane żebro oraz zwichnięcie nadgarstka jednak należący do mnie jeep był poważnie popsuty. Blacharz powiedział, iż powinnam kupić nowy pojazd. Nie posiadałam środków na zakup własnego auta. Dryndnęłam do mamy, jednakże ona mogła mi udostępnić wóz na krótki czas.

prawnik
Postanowiłam, iż nabędę paroletni samochód. Każdego dnia mam w obowiązku podróżować do firmy prawie 37 kilometrów. Busy jeżdżą wyłącznie pięć razy w ciągu dnia. Z tej przyczyny nie byłabym w stanie wycofać się z dojeżdżania za pośrednictwem własnego wozu. Udałam się zatem do banku.
przy kawie

Pejoratywny wpis w bazie

Podczas wizyty w banku, oznajmiono mojej osobie, iż posiadam niekorzystny wpis w KRD wynikający z niezapłaconego zobowiązania sprzed roku. Doradca bankowy oznajmił, iż na razie nie zdołają zaoferować mi zobowiązania na nabycie wozu. Co więcej teraz spłacam wcześniejszy kredyt, jaki zaciągnęłam ażeby wykonać renowację mieszkania. Znajdowałam się w przykrej pozycji. Jednak kolejnego wieczoru w sieci ujrzałam propozycję kredytów pod zastaw mieszkania w instytucji Inwestum. Zajrzałam na stronę www http://inwestum.com.pl/ gdzie dowiedziałam się, iż przedsiębiorstwo udziela pożyczki pod zastaw nieruchomości bez ich zabierania. Posiadałam swoje lokum, owszem małe, lecz kosztowało ok. 300 tys. zł. Przeczytałam, iż przedsiębiorstwo nie żąda wyprowadzenia się, a tego rodzaju kredyty mogą być pewne. Zatelefonowałam wówczas do tej firmy w wyniku czego przedstawiono mi warunki pożyczek.

Środki pieniężne uzyskałam już kolejnego dnia

Obsługa klienta była niezwykle miła. Zawiadomiono mnie jakie dokumenty jestem zobligowana przygotować. Okazały się to być miedzy innymi poświadczenie o opłacaniu czynszu i informacje o liczbie osób zameldowanych. Ponadto o kredyt byłabym w stanie aplikować drogą internetową, z mojego domu. Weryfikacja mego formularza trwała zaledwie godzinę. Uzyskałam owocną informację więc zaproponowano mi zobowiązanie w wysokości 12 tys. zł. Miałam w obowiązku oddać kredyt w okresie 18 miesięcy. Domyślałam się, iż będę posiadała problemów z dotrzymaniem terminu. Moje stanowisko pozwala mojej osobie na przeznaczenie własnych przychodów na zwrot długu. Mogłam kupić nowy pojazd. Wydawało się to niesłychanie opłacalne założenie.
biurko z laptopem