Cudowny dom na długie lata

Od dawna wspólnie z mężem fantazjowaliśmy o gniazdku dla siebie. Nie mieliśmy jednakże nadwyżki środków finansowych a w konsekwencji placówki banków kwestionowały formularz o zobowiązanie finansowe. Zdecydowaliśmy, że razem musimy dorabiać w dobrze płatnym zawodzie i zgromadzimy kapitał na nasze cztery kąty. Sylwester otrzymał pracę w spółce sprzedającej okna i drzwi,

która zdobywała specjalistów do pracy przez portal https://www.oknaoptimus.eu/.
ulica
Potrzebowali specjalistę, który stanie się wytwórcą materiałów okiennych. Mój towarzysz życia dostał samochód bowiem miał w obowiązku jeździć w różnych częściach Polski. Ja poszukiwałam pracy w instytucji drukarskiej jednak koniec końców otrzymałam zatrudnienie w laboratorium. Polecenia, które realizowałam powodowały, że mogłam być spełniona. Po kilku miesiącach otrzymałam lepsze stanowisko i miałam szansę zostać przesunięta na lepszą pozycję. Moje profity podwyższyły się. Zaś małżonek wdrożył znaczący kontrakt na drzwi i okna dlatego otrzymał duże profity.

Po paru latach zgromadziliśmy oszczędności

W dość krótkim czasie mieliśmy niezbędne pieniądze aby starać się o kredyt. Wybraliśmy się do Eurobanku i zaraz uzupełniliśmy wniosek o zobowiązanie finansowe. Wyszło na jaw, że oszacowana dla nas predyspozycja do uregulowania kredytu hipotecznego sięga niemal 650 tysięcy złotych. Później udaliśmy się obejrzeć apartamenty, które nam dwojgu się podobały. Po dwóch dniach zarezerwowaliśmy mieszkanko trzypokojowe z pięknym tarasem. Kolejny raz wybraliśmy się do banku aby wnioskować o kredyt do 400 tys. złotych. Nowy lokal był z rynku pierwotnego, z tej przyczyny potrzebowaliśmy jeszcze plus minus 60 tysięcy na wykończenie. Zainstalowaliśmy okna pcv, które nabyliśmy w instytucji, w której pracuje mój partner. Położyliśmy kafelki a także zrobiliśmy kuchnię. Nim minęły trzy tygodnie mieszkanie było wykończone do zamieszkania.

Jesteśmy szczęśliwi z naszego wyboru

Zamieszkujemy w zakupionym apartamencie już dwa lata i uważamy, że stało się to najlepsze wyjście. Osobiście zaplanowałam pomieszczenia a dodatkowo asystowały mi kumpelki. Duży pokój posiada okna drewniane a w jadalni zaplanowaliśmy mieć drzwi przesuwane. Ponadto powiesiłam śliczne obrazy, a mój mężczyzna kładł glazurę. Mieszkanie przedstawiało się bardzo pięknie. Sąsiedzi mogli być pozytywnie zszokowani ogromem naszej roboty. Aktualnie zwykle po skończonej pracy siedzimy w naszym mieszkaniu. Lubimy tutaj kucharzyć a także odprężać się na tarasie.